top of page

Hakkımızda

Aufreisshilfe.jpg
windsmor.png

1961 yılnda İstanbul’da kurulmuş olan  Plasto Group; inşaat , turizm ve ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir.

Plasto group 2000’li yılların başından beri plastik ve ambalaj sektörlerine yönelik dünyanın bir çok yerinden üretim yapan firmaların makine,hammadde ve yardımcı malzemelerinin temsilciliğini yapmaktadır . Türkiye’nin önde gelen ve  ambalaj ve plastik sektöründe faaliyet gösteren farklı üretici firmalarda 20 yıla yakın bir zamanda kariyerlerini geliştiren firma yetkilileriyle , kuruluşumuzun plastik (ve ambalaj) sektörüne yönelik bilgi, tecrübe ve birikimlerimizi siz değerli müşterilerle paylaşmaktan kıvanç duyarız.

Günümüz iş hayatında uluslar arası ilişkilerin önemine dikkat etmeyen kurumlar artık mevcut değildir. Özellikle de, hizmet verdiğimiz sektörün, dünya plastik (ve ambalaj) ağına başarılı bir şekilde uyum sağladığını görmekteyiz. Bu çerçevede firmamızın ana hedefi kendi alanlarında uzmanlaşmış ve uluslararası arenada önemli saygınlık kazanmış iş ortaklarımızı Türkiye’deki siz saygıdeğer üreticilerle buluşturmaktır. Bunun yanı sıra, güncel teknolojik gelişmelerin takibi, sektördeki dinamiklerin gözlemi ve küresel fırsatların değerlendirmesidir, bu unsurlar firmamızın stratejisini oluşturmaktadır.

Plasto Group, faaliyet gösterdiği sektörü ve oyuncularını iyi bilen, bölgeleri ve insanını iyi tanıyan, bunları en verimli şekilde harmanlayan ve sizleri iyi bir dost sayarak, güvenilir tedarikçiniz olmaya adaydır. Sayfalarımızı ziyaret ederken, bizi daha yakından tanıyacağınızı ve verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacağınızdan eminiz.

IMG-20170306-WA0002.jpg
138921.jpg
bottom of page